top of page
Шоу тваринок. Контактний зоопарк на свято Київ

Шоу дресованих тварин.  Контактний зоопарк

Шоу дресованих тварин для дітей – знайомство зі світом живої природи! Контактний зоопарк на Ваше свято.

На дітей чекає видовищна вистава, море захоплення та розчулення, душевного тепла та радості від спілкування з братами нашими меншими. Діти дізнаються багато цікавого про учасників шоу, зможуть поспілкуватися з тваринами та переглянути захоплюючий виступ.

В програмі контактний зоопарк:

Шоу з тваринами складно організувати, зате результат завжди перевершує очікування! Скільки радості та розчулення можна побачити на обличчях дітей від зустрічі зі смішними їжачками чи норовливими папугами. Щоб наші аніматори та дресирувальники виглядали з голочки, майстри костюмерної детально продумують вбрання, роблять його яскравим та стильним.

Тваринам костюми не потрібні – у них є лапки та хвостики, колючки та кігтики! Головне, привчити цих пухнастих малюків до спілкування з дітьми, щоб вони не боялися та охоче йшли на контакт. Наші пухнастики живуть у турботі та любові, доглянуті та нагодовані, вони завжди у хорошому настрої та охоче граються з хлопцями. Кішки, собаки, папуги і навіть колючі їжачки показують кумедні трюки і радіють дитячому захопленню.

Впевнені, що після такого інтерактиву ваші дітки ще більше полюблять світ живої природи, зрозуміють, наскільки розумні та кумедні створіння нас оточують, ставляться до пернатих та хвостатих із більшою турботою.

шоу дрессированных животных Киев. контактный зоопарк на детский праздник Киев.

Контактний зоопарк вартість від 4800 грн 

  • Дві собачки, голуби різнокольорові, криса, кролик, морські свинки, їжачок -4800 грн ( тривалість  програми 30- хвилин)

  • Собачки, голуби, криска, кролик, морські свинки, їжачок, удав, ящірка та білий 4-м пітон- 7000 грн (тривалість програми 45 хв.)

Кріо-шоу, наукові досліди, шоу для дітей Київ. Крио-шоу, научные опыты, шоу для детей Киев. Крио-шоу или, по-другому, шоу с сухим льдом станет отличным дополнением к любой праздничной программе! программа праздника в научном стиле "Волшебная Лаборатория" Киев

bottom of page