top of page

Аніматори на дитячий день народження!
Розважальні програми, квести та вечірки!

У штаті нашої компанії лише професійні ведучі-аніматори з великим досвідом роботи. Аніматори на день народження та дитяче свято - це природжені професійні актори, які в подробицях вживаються в різні ролі.

Не знайшли підходящого персонажа?

Залишіть заявку і ми підберемо  героя для вашого свята!

 

Оболонь пати рум

Дякуємо!

Якщо потрібна допомога в організації дитячого свята, ви завжди можете звернутися до нас в  агентство свят "Майстерня мрії". Ми пропонуємо широкий вибір аніматорів для дітей та підлітків.
Ми готові зробити день народження вашої дитини незабутньою подією! Спеціально розроблені програми анімації, ігри та розваги - ми знаємо, як зробити свято цікавим та незабутнім для дітей.
Ми надаємо послуги аніматорів на день народження дитини, випускні та інші заходи для дітей.
Ми гарантуємо незабутні враження всім учасникам свята. Телефонуйте або залишайте заявку на нашому сайті прямо зараз! Ми переконані, що організація дитячих свят під ключ потребує особливої ​​уваги до найдрібніших деталей, щоб свято згадувалося ще дуже довго. І ми точно знаємо, що наші свята дарують феєрверк емоцій усім учасникам! 
Аніматори на день народження дитині 2 роки, 3 роки, 4 роки або 5 років.
‌Ми підготуємо та проведемо день народження дитини у 3 роки – аніматори без проблем вживуться у роль обраних персонажів – зіграють героїв мультика Щенячий патруль або з'являться в образі милих лялечок LOL.
Малята у віці трьох-чотирьох років лише починають пізнавати світ — це цікаві маленькі непосиди, які вірять у казки та дива. Будь-який батько хоче влаштувати для свого малюка захоплююче свято на день народження, підготувати захід, який запам'ятається дитині надовго, викличе бурю захоплення, усмішок та щастя.

Що ж, експерти з дитячих розваг "Оболонь паті рум" - справжні профі в організації веселих вечірок для маленьких іменинників, а значить, ви звернулися за адресою! “Оболонь пати рум” настоящие профи в организации веселых вечеринок для маленьких именинников.
‌Просто виберіть аніматора для дитини 5-8 років і сюжетну лінію, а все інше зроблять наші професіонали.
Для цього віку просто ідеально підходять командні ігри — діти з азартом змагаються, але ми не наголошуємо на тому, хто краще, а хвалимо і заохочуємо кожного.

Цікаві ідеї щодо організації дитячої вечірки для дітей 5-8 років Наша команда пропонує добірку захоплюючих шоу-програм за участю професійних аніматорів, які з легкістю перевтілюються в улюблених казкових та мультиплікаційних героїв.
Всі, хто довірив організацію дитячого свята нашій команді та святкував у нашому залі, obolon party room повертаються знову, щоб замовити проведення чергової вечірки!

Під час підготовки заходу ми враховуємо всі побажання іменинника та його батьків, адаптуємо вже готову програму або з нуля прописуємо оригінальний сценарій. У віці 9-13 років дитина прагне пригод, оскільки це вік дослідника.

‌Ми професіонали своєї справи — багато років займаємося організацією дитячих свят, маємо досвід та напрацювання відмінних сценаріїв. Кожна шоу-програма адаптована до потреб дітей певної вікової групи, ми враховуємо побажання наших клієнтів та вносимо необхідні корективи.


 

bottom of page