top of page
Фокусник Київ. окусник на детский праздник Киев

Фокусник-ілюзіоніст

Сучасне дитяче свято вже давно перетворилося на справжнє шоу. Діти чекають не просто подарунки, привітання та тортик. Діти чекають на чари!

Наш дитячий фокусник неодмінно вразить та зачарує Вас та ваших діточок. У програмі найсучасніші фокуси та дива, які змусять дивуватися навіть дорослих!

В програмі Фокусника

Наші дитячі фокусники – професіонали своєї справи! Вони знають як зацікавити малюків, здивувати старших хлопців і вразити уяву підлітків та батьків. Виступаючи на дитячому святі, кожен чародій використовує найяскравіші та найвеселіші предмети! Диски, які змінюють колір, стрічки, які самі зав'язуються в бантик,  всередині яких ховаються дива, кільця, що перестрибують на мотузочки, конфетті, що перетворюється на цукерки, чарівна паличка та книга, чарівний капелюх за помахом якого з'являється чарівний Містер Хрю.

Це ще не всі дива, які ми вам покажемо. Кожен глядач може самому спробувати провести магічний експеримент, а також перевірити всі предмети, які використовує наш маг. Нудно не буде!

Преміум програма включає всі топові фокуси та левітація (польот) іменинника!

ФОКУСНИК КИЕВ. ФОКУСНИК НА ДЕТСКИЙ ПРАЗДНИК

Вартість шоу-5000 грн 

Вартість Преміум шоу-7000 грн 

Кріо-шоу, наукові досліди, шоу для дітей Київ. Крио-шоу, научные опыты, шоу для детей Киев. Крио-шоу или, по-другому, шоу с сухим льдом станет отличным дополнением к любой праздничной программе! программа праздника в научном стиле "Волшебная Лаборатория" Киев

bottom of page