top of page
Шоу наукові досліди Київ. Научные опыты для детей Киев

Шоу -Наукові досліди

Наукове шоу для дітей - це експерименти, досліди та пізнавальні відкриття прямо на вашому святі!

Кріо-шоу, наукові досліди- це не просто захоплююче та пізнавально, це ще й дуже красиво!

Найголовніше – встигнути зробити яскраві фотографії, поки наші юнні дослідники будуть проводити свої перші досліди.

В шоу-програмі "Наукові досліди"

Замовивши наше шоу на дитяче свято ви побачите миттєве закипання і вирування води без кип'ятіння, зможете приготувати найсмачніше газовану воду, спробуєте силу свого морозного дихання, переконайтеся, що пінну вечірку можна організувати за лічені секунди. Але це ще не все! Кожен учасник програми зможе потримати на долоні повітряну бомбочкута побувати у справжньому густому тумані!

Ось лише деякі досліди, які входять до програми наукового шоу:

  •  Лампа Аладіна. Усі люблять загадувати бажання. Спільними зусиллями ми викличемо Джина, який обов'язково виконає усі бажання!

  •  Джин вилітає. Бажань багато не буває, тому другий Джин, не такий сором'язливий, готовий продемонструвати себе у всій красі, здавшись стовпом диму!

  • Чарівні кукурузні палички. Яке ж свято без частування? Разом з дітьми приготуємо  і навіть почастуємо нею батьків! Це справді дуже смачно! 

  • Кип'ятіння води за допомогою льоду. Ви колись бачили, як закипає вода? Вона робить це у 100 градусах, так? Ви сильно здивуєтеся, дізнавшись, що змусити воду вирувати можна і за -79 градусів!

  • Сніжки. Скучили за новорічним морозцем?  Немає нічого простішого! У нас є секретний інгредієнт, який допоможе вам прямо вдома побачити снігопад та потримати незвичайні, наукові сніжки у долонях.

  • Надування! Дітям дуже цікаві речі, пов'язані з цікавими та незвичними явищами.  Як ви думаєте, скільки повітря міститься в легких маленьких непосид? Це якраз і можна з'ясувати за допомогою нашого досвіду-розіграшу – діти посміються від душі!

  • Туман... Увага! Бережіть ноги, руки та голоси - за мить ви перетворитеся на справжніх Їжачків у Тумані! Біла пелена огорне всю поверхню вашої статі і змусить сховатися в ній з головою! Головне - туман не злякати.

  • І це лише початок...

Вартість шоу-4700 грн 

Всі  досліди, що входять до наукового шоу, абсолютно безпечні, а речовини та матеріали нетоксичні. Тому немає приводу для занепокоєння, а лише безліч причин для радості, захоплення та здивування.

Увага батьки!

Кріо-шоу, наукові досліди, шоу для дітей Київ. Крио-шоу, научные опыты, шоу для детей Киев. Крио-шоу или, по-другому, шоу с сухим льдом станет отличным дополнением к любой праздничной программе! программа праздника в научном стиле "Волшебная Лаборатория" Киев

bottom of page