top of page
Тесла шоу Київ. Шоу для дітей

Тесла-шоу

Запрошує Вас та Ваших дітей взяти участь у захоплюючому та дивовижному Тесла-шоу!

  Геніальний вчений Нікола Тесла став автором чималої кількості винаходів та наукових відкриттів. Осмислювати і обробляти його праці вчені будуть ще довгі роки, а насолодитися красою та витонченістю одного з найвідоміших винаходів Тесла Ви можете вже зараз!

В шоу-програмі "Тесла"

Чудові експерименти з котушками Тесла, фокуси з електрикою та багато іншого, наукова фантастика сьогоднішнього дня – це Тесла-шоу.

Взявши участь у шоу, ви зможете побачити такі яскраві та незабутні явища:

  • котушки Тесла, що світяться

  • розряди блискавок

  • чарівні палички, за допомогою яких можна керувати електричним струмом

  • колбочки з блискавками

  • І, звичайно, під час занурення у світ незвичайних наукових чудес вас супроводжуватимуть професіонали своєї справи, які досконало осягнули мистецтво підпорядкування блискавок!

Вартість шоу-4500 грн 

Увага, Дорослі!


Тесла-шоу абсолютно безпечне для здоров'я та життя Вас та Ваших дітей, а також навколишнього оточення! Більше того, ви самі і ваші діти зможете особисто взяти участь у шоу  приборкати блискавку самостійно та заспівати Happy Birthday для дитини під супровід електричних молній!

ТЕСЛА-ШОУ ДЛЯ ДЕТЕЙ КИЕВ 

Тесла-шоу нового поколения! Совершенно новая программа, с невероятным количеством ВАУ-эффектов! Она обязательно вызовет восторг у всех гостей и не оставит равнодушным никого!ЭЛЕКТРИЧЕСКОЕ ШОУ НОВОГО ПОКОЛЕНИЯ

bottom of page