top of page
Музтчне шоу, світлове коло. Шоу для дітей Київ

Музичне шоу "Світове коло"

Музичне шоу "Світове коло" -  інтерактивна програма, в якій в єдиній грі, зливаються  люди, музичні інструменти, ритми і мелодії!

У цій програмі можуть брати участь усі бажаючі, і діти, і дорослі. Кожен учасник поєднує у собі функції та слухача, глядача та артиста. І зовсім не важливо, чи грали Ви колись на музичних інструментах, чи взагалі вперше тримаєте їх у руках.

Шоу 2в1Розважальне шоу та майстер клас барабанно-ритмічного формату з можливістю надати бочку-барабан, що світиться, кожній дитині. 

В програмі:

Всі учасники стукають цим незвичайним інструментом барабанними паличками під керівництвом професійного барабанщика і під час ударів у кожного змінюється колір світла, що створює не тільки круті ритми, а й світлове шоу! 

ВІК: від 5 років

Музичне шоу "Світове коло" -  інтерактивна програма, Майстер-клас гри на барабанах. Световой круг. шоу для детей Киев. музыкальное шоу

Вартість шоу-12000 грн 

Кріо-шоу, наукові досліди, шоу для дітей Київ. Крио-шоу, научные опыты, шоу для детей Киев. Крио-шоу или, по-другому, шоу с сухим льдом станет отличным дополнением к любой праздничной программе! программа праздника в научном стиле "Волшебная Лаборатория" Киев

bottom of page